Maak uw keuze
Ga lekker mee naar buiten op Tweede Kerstdag!
Op Tongelaar heb je alle keus: ga zelf op pad met de Vossenstreken-app, volg het Ganzenpad, of laat je alles over het gebied vertellen door een gids. Na de wandeling kun je genieten van warme chocolademelk, glühwein en marshmallows bij een knappend vuurtje. Voor de gidswandeling is reserveren verplicht. Na afloop hebben we marshmallows, warme chocomelk en gluhwein bij het vuur.
De kerstwandeling vertrekt om 11.00 uur vanaf het binnenplein, verzamelen om 10.45 uur. De wandeling duurt 1,5 uur en is ook geschikt voor kinderen. Honden mogen - mits aangelijnd - mee. Trek stevige schoenen aan, we blijven niet altijd op de paden. Reserveren voor de gidswandeling kan hier: Brabants Landschap.
Aangepaste openingstijden tijdens de feestdagen:
Wij zijn tweede Kerstdag geopend van 11:00 tot 16:00 uur.
(Eerste Kerstdag en Kerstavond gesloten)
Zondag 24 december zijn we geopend van 10:00 tot 17:00 uur.
I.v.m. de Kerstwandeling is er die dag geen Rondje Tongelaar.
Zondag 31 december zijn we geopend van 10:00 tot 17:00 uur.
Maandag 1 januari 2024 zijn we gesloten.
Adres: Tongelaar 12, autonavigatie Hoogedijk Mill (NIET OP GOOGLE MAPS RIJDEN).
Parkeren op de grote parkeerplaats vóór de slagbomen, vanaf daar is het nog 8 minuten wandelen naar het kasteel. De Kerstwandeling is gratis.
Tongelaar 12, 5451 HS Mill
Tel: 06 - 46 07 00 01
E-mail: info@smaakmakersmill.nl
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief, dan houden we je op de hoogte van onze activiteiten!